Ušetřete na bydlení s inteligentním domem od Green Motion s.r.o.

Moderní bydlení lze dnes realizovat v mnoha nejrůznějších podobách. Důraz je přitom kladen zejména na maximální komfort života a také na ekonomické hledisko. Pokud chcete zkrátka bydlet v luxusu a za solidní peníze, pořiďte si inteligentní bydlení, které vám to umožní. Výbornou volbou je inteligentní dům od společnosti Green motion s.r.o. Právě tuto stavbu si představíme v následujících řádcích a pokusíme se poukázat právě na možnosti úspory, které bezpochyby nabízí.

Maximální rychlost stavby

Jednou z hlavních předností stavby realizované zmiňovanou společností je fakt, že vznikne ve velmi krátkém časovém intervalu. Není se čemu divit, jelikož se nejedná o standardní klasické zdění na maltu anebo na lepidlo. Základem je značková pěna Dryfix, která je schopna zajistit skládání cihelných bloků s maximální přesností a bez jakékoli vody. Není tak nezbytné vyčkávat na odpaření se vody ze stavby, protože tam žádná není. “Stavět mohou ostatně řemeslníci klidně i v době, kdy venku prší anebo panují jiné rozmary počasí” vysvětluje Daniel Krčma, jednatel společnosti Green Motion s.r.o. .

Energetická nenáročnost

Samozřejmostí je i minimální energetické zatížení domácnosti. To se již stalo v současné době jakýmsi standardem, do nějž lidé neupouští. Spolehnout se budete moci na vytápění a ohřev teplé vody za pomocí kolektorů nejčastěji umístěných na střeše objektu. “Šetřit tak můžete v ročním intervalu klidně i 80 % celkových nákladů na vytápění objektu.” podotýká Daniel Krčma. Veškeré procesy jsou navíc zautomatizovány, takže se o vytápění v podstatě nemusíte vůbec starat.

Rekuperace vzduchu

Součástí inteligentní domácnosti je pochopitelně i rekuperace vzduchu. V zimním období budete mít zajištěnu dostatečnou konstantní teplotu v interiéru dle vašeho přání a naopak v létě bude interiér dostatečně klimatizován, aby vám nebylo horko. Výměna vzduchu v interiéru probíhá zcela automaticky dle nastavení centrální jednotky.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz