Virtuální kreditka jako skvělá finanční rezerva

Disponovat finančními prostředky v každé situaci je bezesporu vynikající. Nikdy nevíte, kdy vás nějaké ten nečekaný výdaj překvapí a vy budete muset ze svého účtu posílat hotovost. Klasickou finanční rezervou je kontokorent u některé z bank působících v České republice. Ten je ale spjatý i se zřízením bankovního konta a také s poměrně vysokými a zbytečnými poplatky. Zajímavou alternativou kontokorentního úvěru je virtuální kreditní karta. Že o ní vůbec nic nevíte? Nevadí, v následujících řádcích se vše podstatné dozvíte.

Pohotová finanční rezerva

Chcete-li být připraveni na jakékoli výdaje, pak se vám vyplatí finanční rezerva v podobě produktu Credit Limit, který nabízí společnost Ferratum Bank. Jedná se o virtuální kreditní kartu poskytující hotovost ve výši od 2 000 až do 25 000 korun. Pokud budete potřebovat peníze, pak si je z této virtuální kreditní karty budete moci pohodlně nechat poslat na vlastní bankovní konto. Peníze budete moci čerpat přesně podle vašich potřeb, respektive podle výdajů, které momentálně budete mít.

Hlavní výhody virtuální kreditky

Credit Limit nabízí spousty předností, kterými se standardní bankovní kontokorenty pochlubit nemohou. Ostatně nejedná se také o kontokorent. Virtuální kreditka dokáže poskytnout prostředky bez jakýchkoli poplatků za její zřízení. U banky musíte vždy za možnost přečerpání finančního limitu platit. Peníze budete mít u sebe a jejich využití tak bude maximálně pohotové. Oproti kreditním kartám je virtuální kreditka výhodná i z hlediska bezpečnosti. Nikdo vám ji neukradne.

Ferratum Bank jako spolehlivý partner

Vyřízením si virtuální kreditní karty si budete moct být jisti spolehlivým produktem. Ostatně garantem kvality je i samotná Ferratum Bank. Ta patří do velké finanční skupiny Ferratum Group působící ve 20 zemích a čítající 1,5 milionu klientů.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz