Vybrat správné havarijní pojištění nemusí být složité

Cestování automobilem je dnes stále nebezpečnější, a to především díky velmi frekventovanému provozu. I proto se vyplatí pořídit si kvalitní havarijní pojištění, které je schopno pokrýt alespoň finanční částky při případné škodě zaviněné havárií. Spousta majitelů vozů se mylně domnívá, že by jim mělo stačit povinné ručení. To se ale ve většině podob vztahuje pouze na škodu způsobenou ostatním účastníkům silničního provozu. V následujících řádcích se proto soustředíme na výběr havarijního pojištění a doporučíme konkrétní produkt.

Výše pojistné sumy a rozsah pojištění

Moderní havarijní pojištění by mělo pokrýt kompletně veškerou škodu, jež byla na vašem zdraví nebo voze způsobena. Vztahovat se tedy musí jak na pokrytí léčebných výloh, tak i na zaplacení materiálních škod. U těch je velmi důležité, aby se vztahovaly na reálnou hodnotu vašeho automobilu. Spousta pojišťoven vyčísluje hodnotu škody nepřesně bez ohledu na stáři vozu a klient tak může dostat menší sumu, která opravy nepokryje. Pozor byste si měli dát i na celkovou finanční výši pojistky a možnost volby mezi několika balíčky pojištění.

Spolehlivé asistenční služby

Každému z nás se občas stane, že automobil vypoví službu a bude zapotřebí jeho odtah. Máte-li uzavřené kvalitní pojištění vozidel, nemusíte se ničeho obávat. Přijde pro vás asistenční vůz, který váš automobil odtáhne do příslušného servisu. V případě nepojízdnosti vozu dostanete náhradní.

Havarijní pojištění u AXY jako jistota

Výbornou volbou je havarijní pojištění vozidel u společnosti AXA. Ta nabízí například automatické pojištění na obecnou cenu vozů. Nemá ani žádné zbytečné požadavky na zabezpečení auta. Vybrat si budete moci ze třech balíčků včetně pojistného krytí krádeže vozidla. Spolehnout se budete moci i na administrativně právní podporu a komplexní asistenční služby, jež jsou k dispozici 24 hodin denně.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz