Výhodná půjčka se zástavou vozu

dozastavy-czSvět půjček je dnes poměrně rozsáhlý a člověk si může v případě potřeby vzít úvěr u mnohých společností. Pokud přijdete do některé z bank, musíte nutně počítat s tím, že po vás budou vyžadovat záruky schopnosti splácet. Jedná se o takzvanou bonitu klientů, kterou si bankovní domy prověřují velmi precizně. Není se čemu divit. Chtějí, aby jejich klienti dostáli svým závazkům, jež se nacházejí ve smlouvě o zprostředkování půjčky. Mnozí z nás tak narazí, jelikož tyto podmínky nedokážou splnit. Řešení představují nebankovní půjčky.

Ani mikropůjčky nejsou pro každého

Na první pohled by se mohlo zdát, že oline půjčky ihned od nebankovních společností mohou situaci pokaždé řešit. Není tomu tak. I nebankovní společnosti již vyžadují záruky schopnosti splácet ze strany klienta. Nový zákon, který momentálně přechází v platnost, ještě více zpřísňuje podmínky. Typické je tak u většiny poskytovatelů nahlížení do registru dlužníků a vyžadování potvrzení o výši pravidelného příjmu. Lidé mající doposud nevyřešené starší závazky, fakticky nemohou služeb většiny online půjček využívat! Někde ale šanci mají…

Zastavíte automobil a získáte peníze

Jestliže nejste bonitní dle potřeby většiny poskytovatelů finančních produktů, vyplatí se vsadit na osvědčenou společnost schopnou poskytnout úvěr i takovýmto osobám. Naším tipem je služba Dozastavy.cz, která se vyznačuje tím, že půjčuje finanční prostředky oproti zástavě nemovitostí, luxusních hodinek, ale hlavně automobilů nebo jiných motorových vozidel. Bohatě postačí, když vaším vozem přijedete, necháte si jej ocenit a následně bude sloužit jako zástava. Získat můžete až 85 % z celkové ceny zastaveného vozidla. Takto funguje tato služba Dozastavy.cz, která provozuje autozastavárnu a zastavárnu Praha, k dispozici nonstop a spolehnout se lze i na maximální diskrétnost a obdržení peněz v hotovosti. Použít je budete moci na cokoliv podle vlastních představ, a v tom je výhoda této firmy Dozástavy.cz, která tuto službu poskytuje po celé ČR.

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz