Výhodné úvěry pro podnikatele u GE Money Bank

Firemní finance je možné řešit skutečně efektivně za velmi zajímavých podmínek. Možností půjček, vedení běžných účtů a mnohých dalších finančních služeb dnes nabízí celá řada společností. Pokud chcete vsadit na jistotu, pak rozhodně stojí zato využít služeb společnosti GE Money Bank, která nabízí nejen stabilní prostředí kvalitní bankovní společnosti, ale i vynikající podmínky. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na výhodné úvěry určené pro firemní zákazníky.

Tipy na úvěry pro malé firmy

Moderní podnikatelské účty a úvěry nabízí GE Money Bank všem typům soukromých subjektů bez ohledu na jejich velikost. Malé firmy mohou do začátku z úvěrů využít třeba kontokorentní úvěr MiniFlexi Business. Tato finanční kontokorentní jistota může činit až 50 000 korun. Poplatek za žádost ani za poskytnutí úvěru přitom GE Money Bank nevyžaduje. Doba splatnosti činí až 12 měsíců. Z dalších půjček úvěrů bychom mohli jmenovat třeba nezajištěný splátkový úvěr Express Business. Ten lze získat až ve výši 2 500 000 korun. Mezi zajímavé podnikatelské úvěry patří i zajištěný splátkový úvěr Express Business do výše 5 000 000 korun.

Pestrá nabídka pro střední firmy

Střední firmy mají možnosti stejných služeb jako ty malé. Využít ale mohou i některých dalších výhodných úvěrů. Z nich můžeme upozornit třeba na Kontokorent Flexi Provoz, který zajistí až 5 000 000 korun. Tento úvěr je schválen do třech dnů a je úročen individuální úrokovou sazbou. Mezi oblíbené úvěry pro podnikatele patří také zajištěný splátkový úvěr Expres Business od 300 000 do 5 000 000 korun. Doba splatnosti u nich činí od 2 do 10 let.

Úvěry pro velké firmy

Velké společnosti mají možnost celé řady úvěrů v čele s investičními úvěry. Konkrétní společnost takto může výhodně získat finance na rozvoj podnikatelské činnosti. Díky online formuláři bude tento úvěr maximálně pohodlný a rychlý. Výhodné jsou ale i provozní úvěry pro podnikatele. Ty mohou představovat pevnou finanční rezervu na nečekané výdaje. Individuální řešení na míru vám navíc zajistí tolik potřebný klid pro váš byznys.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz