Získejte peníze na cokoli od Finemoney

Současné možnosti půjček jsou poměrně rozmanité. Ne všichni zprostředkovatelé jsou ovšem schopni půjčit za podmínek, jež by byly výhodné pro každého potencionálního žadatele o půjčku. I proto je zapotřebí vybírat a akceptovat pouze nabídky, které pro vás po uzavření úvěrové smlouvy budou výhodné a nestanou se doslova noční můrou.

Výbornou volbou je půjčka FINEMONEY, která nabízí naprosto přehledné podmínky, jichž stojí za to využít. Půjčka nabízí celou řadu výhod, na něž se se můžeme podívat podrobněji. V mnoha ohledech je totiž právě důkladný výběr zprostředkovatele půjček ten nejdůležitější faktor. Vyhnete se tak mnoha zcela zbytečným problémům.

Získejte až 5 000 000 korun

Hlavní výhodou půjčky od FINEMONEY, SE je zejména celková výše konečné finanční částky, kterou si budete moci půjčit. Stanovena je až na 5 000 000 korun. Minimální možná půjčená částka činí 50 000 korun. Vyřídit si ale budete moci úvěr o jakékoli výši mezi zmiňovanými dvěma částkami. Půjčka je určena skutečně pro každého, jelikož její zprostředkovatel nenahlíží do žádného z registru dlužníků a neprověřuje si tímto způsobem bonitu potenciálních klientů. Získané peníze navíc budete moci na rozdíl od úvěrů ze stavebního spoření anebo některých bankovních půjček použít na cokoli dle vašich představ. Účel využití peněz nikdo zkoumat nebude. Díky těmto podmínkám lze na velice výhodný úvěr dosáhnout zcela bez větších problémů.

Zcela transparentní podmínky

U FINEMONEY, SE budete na počátku vědět, na čem jste. Poplatek je totiž přesně stanoven. Buďme tedy konkrétnější a vše si ukažme na přehledném příkladu. Vyjdeme z celkové sumy 300 000 korun. Tuto částku budete splácet 8 let při úrokové sazbě 15% p. a. Už na počátku budete vědět, že celkový poplatek bude činit 28 000 korun. Peníze vám budou strženy již při posílání vámi zvoleného obnosu, tedy v našem případě ve výši 300 000 korun. Velkou výhodou jsou nulové měsíční poplatky za vedení úvěrového účtu. Vše je totiž již zahrnuto ve zmiňovaném jednorázovém poplatku. RPSN u této půjčky bude činit 19,7% a v konečné fázi zaplatíte 516 864 korun.

Co všechno půjčka u FINEMONEY, SE nabízí

  • Vysokou rychlost vyřízení
  • Celkovou sumu stanovenou až na 5 000 000 korun
  • Přehledné podmínky
  • Nulové měsíční poplatky za vedení úvěrového účtu

Plánujte-li si tedy vyřídit férovou půjčku, u které budete dopředu vědět, co všechno lze očekávat, půjčka u FINEMONEY, SE je jasnou volbou. Díky velkému rozsahu půjčovaných peněz, které se pohybují v rozmezí od 50 tisíc do 5 milionu korun, si budete moci splnit všechny své plány. Obrovskou výhodou je ten fakt, že není půjčka účelová, tudíž si můžete určit sami, na co peníze použijete.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz